• Česky
 • English
 • Deutsch
 • čtvrtek 21. 3. 2019, svátek má Radek, zítra Leona

  07.03.2019 bude přerušena dodávka vody v části ulice Dudíkova z důvodu poruchy vodovodu

  7.3.2019 22:00, Vodovody a kanalizace Přerov a.s.

  Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 07.03.2019 bude přerušena dodávka vody v části ulice Dudíkova z důvodu poruchy na vodovodním řadu LT DN150. Bez dodávky vody bude po dobu odstranění poruchy část nemovitostí na ulici Dudíkova viz přiložená situace.  Předpokládaná odstávka bude krátkodobá cca mezi 8:00 až 12:00.

  Situace na mapě zde

  Pověření pracovníci provozu vodovodů v průběhu včerejšího dne informovali obyvatele příslušných objektů o přerušení dodávky vody.

  Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky, současně uvádíme, že po dobu přerušení dodávky vody bude zajištěna provizorní dodávka vody z přistavené malé cisterny umístěné na parkovišti u obchodu. Žádáme odběratele o zajištění si zásoby vody v objemu potřebném pro překonání odstávky z vodovodního řadu a z předmětné cisterny.

  Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené, s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti.

  Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu vodovodního řadu.

  Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.

  Cisterny na pitnou vodu budou rozmístěny takto

  • kontejner z PVP se přistaví na parkovací plochu před obchodem

   

  Ing. Jiří Pavlík

  Vedoucí provozu vodovodů

  Vodovody a kanalizace Přerov a.s.

  Šířava 482/21, Přerov I. - Město, 750 02